Premte, 23-02-2018, 17:10
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Mars » 21 » 105-vjeçarja vret veten
21:30
105-vjeçarja vret veten
Moskë, 21 mars - Një grua 105-vjeçare ka vrarë veten pasi ishte "lodhur duke pritur vdekjen”.

Të afërmit e të moshuarës, me emrin Anastasia Khoreva, thanë se gruaja kishte pritur që ta linin vetëm në shtëpi e më pas vari veten në dhomën e gjumit.

Anastasia, nga Darsuni i Rusisë, ka jetuar Revolucionin rus, dy luftërat botërore dhe regjimin e Stalinit.

"Është e çuditshme të kryesh vetëvrasje në një moshë të tillë, por ajo gjithmonë thoshte se ishte mërzitur duke pritur vdekjen”, u shpreh një fqinj i saj për mediet ruse, transmeton TCH.

Ndërsa një nga familjarët theksoi: "Ajo ka tentuar edhe një herë tjetër të vrasë veten, por e ndaluam. Këtë radhë nuk mundëm të bënim asgjë”.

Aufrufe: 857 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Mars 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV