Premte, 23-02-2018, 17:11
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Mars » 21 » Britani, shqiptari i pret kokën menaxherit të tij
21:34
Britani, shqiptari i pret kokën menaxherit të tij

Një kamarier shqiptar, që ia preu kokën menaxherit të restorantit ku punonte në Britani, tha se "Zoti i kishte thënë të bënte diçka të tillë”.
Jonathan Limani, një skizofren paranojak, kishte pasur precedentë të mëparshëm për ngjarje të dhunshme kur ishte në Zvicër dhe në Suedi. Në Zvicër kishte kaluar edhe një vit në burg për trafik heroine.
Mediat britanike thonë se megjithatë ai u lejua të hynte në Angli.
Limani, 34 vjeç, do të trajtohet fillimisht në një spital psikiatrik. Ai u deklarua fajtor për vrasje për shkak të përgjegjësisë së kufizuar. Prokuroria pranoi se ai ishte në gjendje krize kur kreu vrasjen.
Viktima e tij, Chris Varian, kishte dalë për të pirë një cigare, kur Limani mori një thikë djathi dhe e goditi fillimisht përpara se t’ia priste kokën. Procesi i dytë mori pak më shumë kohë dhe energji, tha prokuroria.
Aufrufe: 825 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Mars 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV