Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2014 » Shkurtë » 11 » Digjet shtëpia e Albert Qelaj
23:13
Digjet shtëpia e Albert Qelaj

Me datën 06.02.2013, rreth orës 23:35 digjet shtëpia e Albert Qelaj, pjesëtar i komunitetit Egjiptian, nga Cerrca, komuna e Istogut. Alberti ka 3 femijë dhe bashkëshorten. Sipas raportit drejtoratit të Shërbimeve publike, zjarri është shkaktuar nga instalimi i dobët i energjisë elektrike.

Aufrufe: 708 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Shkurtë 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV