Shtune, 22-09-2018, 14:03
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Gushtë » 4 » Ditën lypëse dhe invalide, pasdite ...shiko Video..
20:40
Ditën lypëse dhe invalide, pasdite ...shiko Video..
Një lypëse në rrugën e 5-të të New York-ut ka tronditur publikuan amerikan pasi nga gjendja e një gruaje invalide dhe e paaftë për punë, darkave ajo transformohet komplet duke u bërë si gjithë njerëzit e tjerë, shkruan Portali Albeu.

Vajza lypëse, për t'u dukur më e besueshme, gjatë kohës që lypte kamuflohej komplet duke vënë edhe shami që të mos njihej, ndërsa pas dite shkonte në një furgon të bardhë i cili e priste, dhe atje ndërrohej.

Më pas, ajo vazhdonte jetën sociale sikur të mos ishte ajo që ditën lypte rrugëve të New York-ut, duke shëtitur edhe me shoqe.

Aufrufe: 994 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 1.0/1
Kommentare insgesamt: 1
1  
Deer Hill's tuition denedps upon the length of program, locations and activities. The prices are listed clearly on our 2010 Summer Programs summary page, which you can find here: Potential participants can also apply for some financial aid through the Deer Hill Foundation, if they wish. Any other questions, give me a call on 970-533-7492. Richard

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Gushtë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV