Marte, 16-10-2018, 13:36
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Shkurtë » 11 » Dokumentar: Muzika në komunitetet (Video)
22:15
Dokumentar: Muzika në komunitetet (Video)
Nje Dokumentar nga Egjiptianet-Ashkalive dhe Romve
Nga emisioni Jeta ne Kosove.
Ketu flitet pere Muziken te cilet Egjiptianet e praktikojn
si tradite nga nje gjenerat ne tjetren ............
shiko ketu pere me shume me nje video nga RTK
..............................................
............................................
 
Aufrufe: 931 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 1
1  
Ke ket dokumentar kam marr pjes une prej fillimit deri ne mbarim, ky dokumentar per derisa ekemi realizuar naka marr koh 4 muj,
por ky nuk eshte dokumentari i vetum qe ekmi boh per komunitete Rom Ashkanli dhe Egjiptian , jan edhe dokumentaret tjer si ashtu :
Punsimi / dhe Shkollimi i komuniteteve

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Shkurtë 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV