Shtune, 17-11-2018, 06:44
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Shkurtë » 10 » Dokumentar: Punesimi i Romeve, Ashkali dhe Egjiptasve-VIDEO
21:56
Dokumentar: Punesimi i Romeve, Ashkali dhe Egjiptasve-VIDEO
 


 

Dokumentar: Punesimi i Romeve, Ashkali dhe Egjiptasve.

Nje dokumentar i gjiruar ne Kosove mbi jeten e Egjiptianve-Ashkalive

dhe Romve pere jeten e perditshme dhe diskriminimit.

Pere te shikuar video duhet te hyni me tej.....

Shiko Video....................

 


Aufrufe: 793 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Shkurtë 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV