Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Mars » 21 » Durrës, babai bën seks sistematikisht me vajzën e tij të mitur
21:39
Durrës, babai bën seks sistematikisht me vajzën e tij të mitur
 
E tmerrshme por ka ndodhur dhe sikur të mos kapej nga policia, do të vazhdonte
 edhe më. Një baba i paskrupullt ka detyruar vajzën e tij të mitur t’i jepej seksualisht dhe këtë e ka bërë në mënyrë të përsëritur.
Autori i incestit është një 48 vjeçar nga Durrësi. Ai quhet Haxhi K., banues në Katund Sukth Durrës, raporton NOA.
Policia lokale i tha agjencisë NOA se sot, shërbimet e Komisariatit të Policisë Shijak arritën të kapin 48 vjeçarin i cili përgjatë periudhës 1 korrik 2006 deri më 30 gusht 2009, ka kryer disa herë akte seksuale ndaj vajzës së tij të mitur 14-vjeçare.
Policia pohoi se Haxhi K. Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të Italisë, pasi ngjarja për të cilën ai akuzohet ka ndodhur në Rimini, Itali, ku edhe për më shumë se tre vjet me radhë ka abuzuar seksualisht me të bijën e tij.
"Shtetasi Haxhi K., i vitlindjes 1964, , është shpallur në kërkim nga Interpol Roma më datë 25.10.2011, pasi Gjykata e Riminit Itali, më datë 14.05.2011 ka lëshuar ndaj tij Urdhër Arresti për veprën penale të ushtrimit të dhunës seksuale ndaj të miturës”, - deklaroi zyrtarisht policia e Durrësit.
Nga ana e policisë shqiptare, u kryen veprimet e nevojshme proceduriale për ekzekutimin e urdhrit te arrestit të përkohshëm, në pritje të procedurave për ekstradim në Itali ku ai do të vuajë dënimin.
Aufrufe: 1129 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 1.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Mars 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV