Marte, 16-10-2018, 13:23
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Gushtë » 5 » Genta Ismajli: Rrihet nga Dj i saj personal
19:27
Genta Ismajli: Rrihet nga Dj i saj personal

Ka mjaftuar një debat dhe këngëtarja Genta Ismajli, është rrahur dhe goditur nga Dj i saj personal, Dj. Roni. Sherri ka ndodhur në një koncert në Malishevë, një qytezë e vogël në Kosovë, ku këngëtarja ishte e ftuar të këndonte dhe performonte.Dëshimtarë të shumtë në vendngjarje konfirmojnë për TH&TH se këngëtarja i ka bërtitur Dj-t të saj dhe ky i fundit ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.
Nuk e dimë se çfarë masash do të marr këngëtarja, por dëshmitarët thonë se skena që ata kanë parë nuk ka qenë fort e këndshme as për ta, as për vet këngëtaren.
Aufrufe: 1218 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 5.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Gushtë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV