Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Tetorë » 4 » Hidhet ne pishinen me uje te acarte, por ngec...ne akull (video)
22:06
Hidhet ne pishinen me uje te acarte, por ngec...ne akull (video)
Vjen nga Gjermania video e këtij djloshi, që po bën "web"-in të qeshë për sipërmarrjen e tij të pasuksesshme. Synimi i të riut ishte të hidhej në pishinën me akull, duke provuar të çajë një shtresë akulli dhe të përfundonte në ujin e acartë. Mirëpo, problem rezulton fakti se akulli nuk ishte aq i butë sa për t'u çarë me lehtësi. Si përfundim, ja ç'ndodh..
Aufrufe: 667 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Tetorë 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV