Premte, 23-02-2018, 17:11
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Mars » 13 » I qesin fall, i vjedhin stoli në vlerë 5 mijë euro
22:09
I qesin fall, i vjedhin stoli në vlerë 5 mijë euro
Prishtinë, 11 mars – Fillimisht janë shtirur si lypëse dhe kanë kërkuar lëmoshë. Më pas, duke parë se gruaja e shtëpisë mund të mashtrohej lehtësisht, janë prezantuar edhe si fallxhore. Më tej i kanë plaçkitur shtëpinë, duke i marrë gjithë ç’kishte nga stolitë e arta me vlerë pesë mijë euro.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në rrugën Lidhja e Prizrenit në Prishtinë, raporton korrespondenti i agjencisë Noa.

Policia konfirmoi se ka pranuar një denoncim, por nuk i ka kapur ende dy hajdutet mashtruese.

Gruaja e dëmtuar denoncoi se dy gra rome kishin shkuar në shtëpinë e saj dhe fillimisht kishin kërkuar lëmoshë. Më pas i kishin qitur fall në korridorin e banesës. Pasi dy fallxhoret u larguan, gruaja vërejti se i mungonin stoli ari në vlerë pesë mijë euro.

Aufrufe: 818 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 3.0/2
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Mars 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV