Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Tetorë » 15 » Kur policia nuk përton që të vrasë një hajn(video)
22:56
Kur policia nuk përton që të vrasë një hajn(video)

Një video dramatike e postuar online tregon momentin kur një motoçiklist, i cili kishte një kamera të vendosur në helmetë, grabitet nga dy persona me një motor.


Nën kërcënimin e armës, ata i marrin motoçikletën, por nuk zgjat shumë dhe një polic i maskuar shfaqet prej askundit dhe qëllon mbi hajdutin. Më vonë ai humbi jetën.


Video është regjistruar në Brazil.
 
Aufrufe: 686 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Tetorë 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV