Shtune, 17-11-2018, 06:11
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2014 » Gushtë » 10 » Nëna shqiptare 55 vjeçe lind djalë pas 25 vite martesë, ja çfar feste në aeroport (Video)
02:24
Nëna shqiptare 55 vjeçe lind djalë pas 25 vite martesë, ja çfar feste në aeroport (Video)

Shumë e gëzuar dhe e lumtur erdhi në aeroport nga Turqia një 55 vjeçare nga Lipjani. Ajo nga atje në Kosovë u kthye me një djalë, për lindjen e të cilit kishte pritur gjatë 25 viteve martesë.

Djali që u lind në Turqi nga nëna kosovare, u pagëzua me emrin Adhurim.

Në aeroportin Adem Jashari në Prishtinë nënën dhe beben kishin dalë t’i prisnin shumë familjarë.

Ata nuk hezituan që ahengun për këtë gëzim familjarë ta nisin që nga aeroporti.

Nëna e lumtur thotë se për rreth 10 vite kishte provuar që artificialisht të ngelet shtatzënë, por kishte dështuar. Ndërsa fare në fund ajo arriti shtatzani natyrale, e mjekët turq u kujdesën vetëm për mbrojtjen e shtatzënisë.

Aufrufe: 1013 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 5.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Gushtë 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV