Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Prill » 29 » Shpëtoje martesën tënde me pesë minuta seks në ditë!
20:49
Shpëtoje martesën tënde me pesë minuta seks në ditë!
Shpëtoje martesën tënde me pesë minuta seks në ditë!

Kur në martesën tuaj filloni të ndieni më shumë miqësi sesa dashuri, kjo mund të duket e vështirë për të ndryshuar kurs.

Por ka një lajm të mirë: kushtojini vetëm pesë minuta çdo ditë për të krijuar atmosferën seksuale dhe martesa juaj do të shkojë shumë gjatë. Këto skena pesë minutëshe të kujtojnë librin e ri të Bonnie Jacobsen: Shpëtoje martesën tënde në pesë minuta në ditë. Provoni një sonte!

Kujtoji vetes se bashkëshorti juaj është personi i vetëm në tokë në këtë moment që mund t’ju ofrojë seks. Në qoftë se ju merrni pak minuta për të menduar për partnerin tuaj si të dashurin tuaj të zgjedhur, ju do të ndjehen më të lidhur.

Sajoni një gjuhë që vetëm ju të dy e flisni

Një bisedë e shkurtër me humor dhe dashuri do ti japë secilit nga ju mundësi për ndershmëri dhe për të propozuar ide të reja. Nëse ju jeni shumë të trembur për të folur rreth seksit direkt kjo lë të kuptohet te bashkëshorti juaj se ju ndoshta dëshironi që një herë tjetër të bëni dashuri dhe jo në ato momente.

Dush në mëngjes për disa minuta sensuale

Kombinimi i ujit të ngrohtë dhe lubrifikanteve të pastrimit mund të jetë i parezistueshëm. Dushi është vetëm një variacion mbi krevat.

Shkoni në shtrat në të njëjtën kohë

Bashkohu me bashkëshortin tuaj në shtrat me vetëm një këmishë dhe poshtë saj asgjë tjetër. Ju mund të jenë më të rehatshme me veshje pambuku delikate të cilat janë shumë të thjeshta dhe bien shumë në sy dhe për më tepër ju dukeni shumë seksi.
Aufrufe: 794 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 1.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Prill 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV