Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Gushtë » 21 » Shqiptaria i preu bashkëshortit organin gjenital
15:52
Shqiptaria i preu bashkëshortit organin gjenital

Një grua nga Shqipëria që jeton me familjen në Greqi, konstatoi se burri e tradhtonte dhe e ndëshkoi atë duke e tredhur.
Protagonistja e kësaj ngjarjeje të pazakontë është një emigrante shqiptare që jeton me familjen në Lefkadha.
Mësohet se gruaja e gjeti burrin e saj në shtrat me të dashurën dhe në gjaknxehtësi e sipër nuk e kontrolloi dot veten, por e bëri bashkëshortin e saj për në spital, shkruan BW.
Sipas policisë greke, gruaja dyshonte prej kohësh se bashkëshorti i saj e tradhtonte me një tjetër shqiptare, por ai asnjëherë nuk e pranonte, madje reagonte ashpër sa herë që hapej kjo bisedë.
Bashkëshortja e tij vendosi ta ndjekë për të vërtetuar dyshimin e saj dhe moment që priste më në fund mbërriti. Ajo e gjeti bashkëshortin e saj në shtrat në krahët e një tjetër femre.
Skena ia errësoi sytë dhe gruaja shkoi në kuzhinë, nga ku mori një thikë dhe i preu organin gjenital bashkëshortit të saj.
Burri 50 vjeçar u transferua në spitalin e Janinës në gjendje të rëndë, ndërsa gruaja do të përballet sot me Prokurorinë.
Aufrufe: 788 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Gushtë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV