Marte, 16-10-2018, 13:57
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2014 » Maj » 3 » Si priten kokat në filma (Video)
00:00
Si priten kokat në filma (Video)

 

Prerjet e kokës nëpër filma janë modë. Në shumicën e rasteve, në skena të tilla ne kthejmë kokën mënjanë.

Normalisht kjo ndodh kur filmi të ka bërë për vete dhe je futur në psikologjinë që filmi të ofron.

Por, pasi të shihni këtë video besojmë se do ta keni më të lehtë të përjetoni skena të tilla.

Po ju fton të shihni mënyrën se si realizohen skenat me prerjekokash.

 

Aufrufe: 930 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Maj 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV