Shtune, 17-11-2018, 05:50
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Nëntorë » 20 » Si vozisin rusët dhe kali që kalon nëpër zebër (video)
02:08
Si vozisin rusët dhe kali që kalon nëpër zebër (video)
Rrugët e Prishtinës dhe të Kosovës janë të njohura për vozitje kaotike dhe shoferë mjaft nervozë e mospërfillës.

Mirëpo, megjithatë, krahasuar me shoferët rusë, "incidentet” në rrugë tona janë megjithatë më të "pranueshme”. Së paku në krahasim me rusët, të cilët janë të njohur edhe për vodkën, gjë që është një prej shkaktarëve kryesorë të vozitjes së trentë nëpër rrugët e Rusisë.

Videoje e mëposhtme zgjat 13 minuta, por ia vlen të shikohet, sepse ka edhe mjaft situata komike që do të ju bëjnë të qeshni
Aufrufe: 762 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 5.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Nëntorë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV