Shtune, 17-11-2018, 05:50
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Janar » 20 » Tenton ta vrasë liderin e turqve bullgarë(VIDEO)
19:06
Tenton ta vrasë liderin e turqve bullgarë(VIDEO)


Një burrë i panjohur ia ka drejtuar sot revolen liderët të turqve të Bullgarisë, Agmet Dogan derisa ai iu drejtohej pjesëmarrësve në një konferencë partiake në Sofje.
Sulmuesi u ngrit nga publiku dhe u drejtua kah Dogani me armë në dorë në momentin kur lideri i Lëvizjes për të drejta dhe liri kritikonte politike e BE-së dhe qeverisë bullgare.
Burri nuk arriti të shtinte nga revolja, sepse Dogani arriti t’ia largoj revolen nga dora, kurse më pas në podium arritën delegatët e konferencës dhe e rrëzuan sulmuesin në dysheme, raportojnë mediat bullgare.
Më pas delegatët e kanë rrahur sulmuesin.
Është konfirmuar se sulmuesi kishte ftesë për këtë konferencë, por ende nuk është e qartë se a ishte delegat dhe si arriti ta fuste revolen në sallë.
Aufrufe: 745 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 1
0 Spam
1 Wilmer  
Your arctile was excellent and erudite.

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Janar 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV