Marte, 16-10-2018, 13:34
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Shtatorë » 23 » Trafikuan vajzën 14 vjeçare, arrestohen tre të dyshuar
22:45
Trafikuan vajzën 14 vjeçare, arrestohen tre të dyshuar
Publikuar: 21.09.2012 - 16:10

Prishtinë, 21 shtator - Sektori Qendror i Hetimeve të Policisë së Kosovës ka arrestuar dje tre persona të dyshuar për veprën penale "Trafikim me qenie njerëzore”.Ekzistojnë elemente të dyshimit se viktima e moshës së re (14 vjeçare) është keqpërdorur dhe është trafikuar nga persona të dyshuar të ndryshëm, duke përfituar edhe materialisht nga trafikimi i saj.

Viktima ishte raportuar në polici nga të afërmit e saj si e zhdukur që nga 14 shtatori.

Personat e dyshuar të arrestuar janë F. K., lindur më 1963, N. M., lindur më 1975 dhe N. C., lindur më 1963.

Në konsultim me prokurorin të dyshuarve u është caktuar masa e ndalimit për 48 orë, për të vazhduar me procedura të mëtutjeshme.

Aufrufe: 778 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Shtatorë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV