Marte, 16-10-2018, 13:37
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2014 » Mars » 17 » Tragjedi , Donjeta vdiq ditën e saj më të lumtur - në ditën e dasmës
23:12
Tragjedi , Donjeta vdiq ditën e saj më të lumtur - në ditën e dasmës

Vajza nga Prishtina vdiq ditën e dasmës së saj, ndërkohë që ishte në muajt e parë te shtatzënisë.
Sigurisht se është dashur të ishte dita më e lumtur e jetës së saj.Por e kundërta ndodhi në ditën e dasmës së Donjeta Ahmetit.
24 vjeçarja nga Prishtina, ka pësuar sulm në zemër në ditën e dasmës së saj.
Ajo ka ndërruar jetë, tre ditë më pas, pasi tre ditë ishte në koma.
Ngjarja tragjike ka ndodhur më 8 mars, kurse më 13 mars ajo ka dhënë shpirt.
Donjeta Ahmeti kishte shkollim superior dhe punonte ne kompaninë IPKO.
Për të qenë historia akoma më tragjike, Donjeta ishte shtatëzënë.

Aufrufe: 895 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 5.0/2
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Mars 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV