Premte, 23-02-2018, 17:12
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Shkurtë » 22 » Vjehrra dhe djali i saj mbysin gruan pse bëri vajzë
23:06
Vjehrra dhe djali i saj mbysin gruan pse bëri vajzë

Një grua afgane është arrestuar pasi ka ndihmuar djalin e saj për të mbytur të shoqen. Shkak është bërë fakti se gruaja kishte lindur tre herë rresht femra.
Vjehrra Wali Hazrata i lidhi këmbët gruas 22 vjeçare, Stori, ndërsa i shoqi, një pjesëtar i milicisë lokale, e mbyti.
Bebja dy muajshe nuk është lënduar. I shoqi është arratisur pasi ka bërë krimin, kurse nëna e tij është në qeli.
Aufrufe: 1160 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 5.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Shkurtë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV