Marte, 16-10-2018, 14:12
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2013 » Gushtë » 26 » Dasma ma e bukur ne Kosove per vitin 2013 (Video)
20:59
Dasma ma e bukur ne Kosove per vitin 2013 (Video)
Një video dasme po bënë gjiron e saj në internet. Çifti Valimi dhe Suhera, kanë zgjedhur në mënyrë tjetër nga ato të zakonshmet për të shënuar dasmën e tyre.
Skenari i tyre i jashtëzakonshëm ka bërë që kjo video brenda një dite të marr mbi 30 mijë klikime në you-tube.
Dasma është bërë në restorantin Nobel në Drenas dhe në të i këndohet edhe Ibrahim Rugovës e Ramush Haradinaj
........................................
.......................................
...................................
.........................
Aufrufe: 6244 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 3.6/5
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Gushtë 2013  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV