Egjiptianet - Hauptseite
Mërkure, 16-04-2014, 15:28
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
HUMORE DVD 2014
Einloggen
Mini-Chat
 
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 70
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve==========================================================================
 
Mirë se vini në veb faqen egjiptianet.ucoz.de,Ju dëshirojmë argëtim dhe qasje të bukura në chat dhe rubrikat tjera ==========================================================================  
 =================================================


 

 


======================
Shijoje | www.shijoje.at.uaShijoje| www.Shijoje.at.uaShijoje | www.shijoje.at.ua

=========================


 
 

Egjiptianet.ucoz.de


 
______________________________________________________________________________________________________

 
 

[ News hinzufügen ]
Aufrufe: 11 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 12-04-2014 | Kommentare (0)

Tri javë pasi qe zhdukur, vogëlushi 5 vjeçar rom me prejardhje nga Kosova, i quajtur “Dano” është gjetur i vrarë, në shkurret pranë një lumi në afërsi të lokalitetit Herford të Wetfali-së. Pas obduksionit të kryer dhe hetimeve plotësuese, prokuroria ka dalë sot me të dhëna që konfirmojnë se kufoma e gjetur dje i takon vogëlushit të përmendur.

Policia pati arrestuar një burrë 43 vjeçar si të dyshimtë për vrasjen dhe ndërkohë njoftohet se ai... Lexo më shumë »

Aufrufe: 19 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 06-04-2014 | Kommentare (0)

Nga Fazli Stollaj

Në Kosovë, është dëshmuar se ka individ të shkencës, që më shpesh janë treguar të suksesshëm jashtë Kosovës sesa këtu. Për gjeneratat e reja në Kosovë, të merresh me studime shkencore, nuk paraqet ndonjë interes, për shkak se si shkencëtar mund të mbetes... Lexo më shumë »

Aufrufe: 50 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 22-03-2014 | Kommentare (0)

Vajza nga Prishtina vdiq ditën e dasmës së saj, ndërkohë që ishte në muajt e parë te shtatzënisë.
Sigurisht se është dashur të ishte dita më e lumtur e jetës së saj.Por e kundërta ndodhi në ditën e dasmës së Donjeta Ahmetit.
24 vjeçarja nga Prishtina, ka pësuar sulm në ze... Lexo më shumë »

Aufrufe: 67 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 16-03-2014 | Kommentare (0)

Ka dhunuar me qindra herë të bijën e mitur ndërsa Gjykata e landit në Landshut e ka dënuar me vetëm 4 vjet e dhjetë muaj burg kosovarin 55-vjeçar. Babai i pashpirt ka pranuar pjesërisht para trupit gjykues krimin, të cilin e ka kryer gjatë gjashtë viteve të fundit.

Siç bë... Lexo më shumë »

Aufrufe: 69 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 06-03-2014 | Kommentare (2)

Me datën: 09.02.2014
Në: Frankenthall

Në takimin e inicuar nga dega e IRDK-së dhe dega e PDAK-së në Gjermani, ku morën pjesë: Muhamet Salihi, Ramiz Zizaku,Afri...... Lexo më shumë »
Aufrufe: 87 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 19-02-2014 | Kommentare (0)

Përfshirja e shqiptarëve nga Shqipëria, Kosova dhe trojet tjera etnike në krime të ndryshme të Zvicër është shqetësuese. Aktualisht në burgjet e këtij shteti janë mbi 1 mijë shqiptarë, kryesisht nga Kosova, ndërsa cdo ditë arrestohen për shitje droge shqiptarë të ndryshëm nga S... Lexo më shumë »

Aufrufe: 91 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 15-02-2014 | Kommentare (0)

Me datën 06.02.2013, rreth orës 23:35 digjet shtëpia e Albert Qelaj, pjesëtar i komunitetit Egjiptian, nga Cerrca, komuna e Istogut. Alberti ka 3 femijë dhe bashkëshorten. Sipas raportit drejtoratit të Shërbimeve publike, zjarri është shkaktuar nga ins... Lexo më shumë »

Aufrufe: 128 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10-02-2014 | Kommentare (0)

1 2 3 ... 11 12 »
Block title
Radio Egjiptianeve
Futboll
Kalendari
«  Prill 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV