Egjiptianet - Hauptseite
Shtune, 23-08-2014, 15:22
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
HUMORE DVD 2014
Einloggen
Mini-Chat
 
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 75
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve==========================================================================
 
Mirë se vini në veb faqen egjiptianet.ucoz.de,Ju dëshirojmë argëtim dhe qasje të bukura në chat dhe rubrikat tjera ==========================================================================  
 =================================================


 

 


======================
Shijoje | www.shijoje.at.uaShijoje| www.Shijoje.at.uaShijoje | www.shijoje.at.ua

=========================


 
 

Egjiptianet.ucoz.de


 
______________________________________________________________________________________________________

 
 

[ News hinzufügen ]
Aufrufe: 24 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10-08-2014 | Kommentare (0)

Aufrufe: 56 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 05-07-2014 | Kommentare (0)

 

 

Në një video kontroverse të vitit 1912 shihen disa shqiptar në rresht për tu paguar që të luftojnë se bashku me trupat malazeze gjatë rrethimit të Shkodrës.

Në video shihen shpërndarja e parave dhe certifikatave të munici... Lexo më shumë »

Aufrufe: 67 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 28-06-2014 | Kommentare (0)

Aufrufe: 126 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 03-05-2014 | Kommentare (0)

 

Byroja Kosovare e Sigurimeve e cila udhëhiqet nga Gani Thaçi vëllai i kryeministrit të vendit, ndonëse në pozitën e zëvendës drejtorit, nuk ka njoftuar qytetarët se Kosova e ka të drejtën e pajisjes më kartonin e Gjelbër dhe nuk kanë nevojë të ... Lexo më shumë »

Aufrufe: 151 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 25-04-2014 | Kommentare (0)

 

Me datën: 18.04.2014
Pejë

Komunikatë për opinion

Veprimet përmes përgojimit dhe dezinformimi të opinionit, në mënyrë të vazhdueshme lidhur me IRDK-ën dhe personalitetet e saj nga individ dhe grupe individësh, që po bëjnë p... Lexo më shumë »

Aufrufe: 134 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 18-04-2014 | Kommentare (0)

Aufrufe: 149 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 12-04-2014 | Kommentare (0)

1 2 3 ... 12 13 »
Block title
Radio Egjiptianeve
Futboll
Kalendari
«  Gushtë 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV