Marte, 16-10-2018, 13:24
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2016 » Janar » 23 » E gjithë policia italiane në ndjekje të Audisë së verdhë, udhëtojnë tre shqiptarë të akuzuar për vrasjen e një gruaje
20:33
E gjithë policia italiane në ndjekje të Audisë së verdhë, udhëtojnë tre shqiptarë të akuzuar për vrasjen e një gruaje

Prej më shumë se 24 orësh e gjithë policia e veriut të Italisë është vënë në ndjekje të një Audi të verdhë. Sipas medias italiane në të udhëtojnë 3 shqiptarë, pjesëtarë të një bande grabitësish.

Kërkimet masive janë duke u bërë në autostradat e Venetos. Dyshohet se Audi është vjedhur në zonën e Tichinos në Zvicër dhe ka hyrë në Itali.

Për herë të fundit, makina është parë në provincën e Vicencas, ku policia beson se e kanë bazën 3 shqiptarët që besohet se janë në makinë.

Ata janë nën akuzë për disa grabitje, njëra prej të cilave ka përfunduar me vdekjen e një gruaje. Ata kanë qenë duke bërë një grabitje kur janë pikasur.

Gjatë largimit tre shqiptarët besohet se kanë qëlluar me armë edhe ndaj policisë.

Aufrufe: 699 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 5.0/1
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Janar 2016  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV