Mërkure, 21-03-2018, 19:12
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2012 » Shkurtë » 16 » Kapet plaçkitësi i "ProCredit"
22:06
Kapet plaçkitësi i "ProCredit"

Prishtinë, 15 shkurt - Policia e Kosovës ka vënë në pranga një grabitës të ekspoziturës së “ProCredit bank” në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë. Pasi ka marrë një shumë të parave, ai është arrestuar vetëm 300 metra nga vendi i ngjarjes. Personi i arrestuar është A. Hoxha, 36 vjeçar.

"Mbështetur në rezultatet e para të hetimeve preliminare, si dhe veprimeve parapenale të ndërmarra nga ana e policisë, dyshohet se ai nën kërcënimin e armës së ftohët (thikës) ka grabitur një sasi të parave në bankë”, thuhet në komunikatën e policisë, ku nuk përmendet sasia e të hollave të vjedhura dhe të zëna nga policia, raporton KTV-ja.
Aufrufe: 829 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Shkurtë 2012  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV