Shtune, 17-11-2018, 05:50
Mire se Vini Gast | RSS
Menü
Einloggen
Mini-Chat
300
Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 89
Koha Neser
Das Wetter in Pejë
Numri i Vizitorve
Hauptseite » 2014 » Janar » 27 » Tronditëse, djali përdhunon nënën
00:08
Tronditëse, djali përdhunon nënën

Publikuar: 26.01.2014 - 16:22

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Librazhdit, ku djali ka përdhunuar nënë e tij. Policia bën të ditur se ka arrestuar 27-vjeçarin Astrit Miska, i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me nënën e tij 54-vjeçare. Ngjarja ndodhi rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm në fshatin Dardhë të komunës Hotolisht në Librazhd.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se, denoncimi është bërë gjatë ditës së sotme në komisariatin e policisë së Librazhdit, nga gruaja 54-vjeçare me inicialet S. L, transmeton "Shekulli”.

Në denoncimin e bërë në polici, 54-vjeçarja ka deklaruar se gjatë mesnatës rreth orës 01:00 të ditës së sotme djali i saj, Astrit Miska, ka hyrë në banesë dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë.

Edhe pse gruaja 54-vjeçare kishte kundërshtuar, nuk kishte mundur që të ndalonte djalin. Pas marrjes së denoncimit, efektivët e policisë së Librazhdit kanë vënë në pranga të akuzuarin, Astrit Miska, ndërsa është bërë edhe dokumentimi i plotë i kësaj ngjarjeje.

Aktualisht dosja i ka kaluar Prokurorisë së Librazhdit për akuzën e "Marrëdhënieve seksuale me dhunë me të rritura”.

Aufrufe: 811 | Hinzugefügt von: hikusi | Rating: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrieren | Login ]
Shtype per Radio
Futboll
Kalendari
«  Janar 2014  »
He.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Suche
Archiv der Einträge
RTK
Arta TV